پیامبر گرامی اسلام (ص) : هیچ گاه مال انسان با صدقه دادن کم نخواهد شد، پس صدقه بدهید و نترسید.

تداوم کمکهای ضروری موسسه خیریه امام جواد علیه السلام برای هموطنان آسیب دیده از زلزله هرات

بسمه تعالی
در شرایط سخت و دشواری که پس از زلزله های متعدد در شهرهرات افغانستان بوجود آمده، متأسفانه بسیاری از هموطنان ما در قریه جات و داخل شهر متحمل خسارات جانی و مالی شدند که این خود رسالت تمامی آحاد افراد جامعه خصوصا موسسات خیریه را در کمک رسانی سریع و دقیق را بیشتر از گذشته می نماید.
موسسه خیریه امام جواد علیه السلام بنابر تعهدی که نسبت به تمام نیازمندان دارد و خصوصا در هنگام بروز حوادث غیر مترقبه در کنار مردم رنجدیده هموطن خویش بوده و در همین حوادث اخیر نیز از روز شروع حادثه تا کنون دست از یاری نیازمندان و آسیب دیدگان از این حادثه دلخراش برنداشته و بطور مرتب با هماهنگی ریاست محترم اقتصاد، به مناطق مختلف سرویس دهی نموده و کمکهای شما نیکوکاران محترم را طبق نیاز هر منطقه و برای مستحقین واقعی رسانده است.
موسسه خیریه امام جواد علیه السلام دستان پر مهر تمامی شما نیکوکاران عزیز که در این روزهای حساس مردم نیازمند هموطن خویش را یاری نمودید به گرمی می فشارد و آماده دریافت انواع کمکهای مومنانه شما گرامیان می باشد.
موسسه خیریه امام جواد علیه السلام در ادامه کمک های خود به آسیب دیدگان از زلزله هرات، بار دیگرکمکهای نقدی، مواد غذایی و خیمه به قریه جات اطراف هرات اهداء نمود.