پیامبر گرامی اسلام (ص) : هیچ گاه مال انسان با صدقه دادن کم نخواهد شد، پس صدقه بدهید و نترسید.

توزیع کمکهای معیشتی ماهیانه موسسه خیریه امام جواد (ع) به خانواده های نیازمند ساکن مهمانشهر تربت جام (مشهد)

بسمه تعالی
به لطف خداوند متعال و همیاری نیکوکاران محترم، به طور مستمر کمکهای معیشتی لازم برای نیازمندان محترم در هر کجا باشند صورت می گیرد. علاوه بر خانواده های محترمی که داخل شهر مشهد مقدس زندگی می کنند و مشمول کمکهای موسسه خیریه امام جواد علیه السلام قرا ر دارند؛ عده ای از نیازمندان محترم نیز که در مهمانشهر تربت جام ساکن هستند از کمکهای موسسه مستفید و بهره مند می گردند.
کمکهای ماهیانه خدمتگزاران مؤسسه خیریه امام جواد علیه السلام برای عزیزان ساکن مهمانشهر، هر دو ماه یکبار صورت می گیرد؛ و در این ماه به تاریخ 28/08/1402 روز یکشنبه برای این عزیزان توزیع گردید.
کمکهای مذکور شامل حقوق و مستمری مدد جویان محترم تحت پوشش و همچنین مواد غذایی و لبنی شامل: برنج- روغن- پنیر و خامه بوده است.
لازم به ذکر است که در حدود 25 سال است مؤسسه خیریه امام جواد علیه السلام به عزیزان هموطن خود خدمات مختلف ارائه می دهد. افراد تحت پوشش ساکن مهمانشهر 715 نفر در قالب 235 خانوار می‌باشند که البته این آمار درحال تغییر است . ارزش نقدی کمکهای موسسه خیریه امام جواد علیه السلام برای این عزیزان حدود 150 تا 180 میلیون تومان می باشد.
تشکر و قدردانی ویژه داریم از شما عزیزان نیکوکاری که همواره همیار موسسه خیریه امام جواد علیه السلام می باشند؛ خواهشمندیم چون گذشته یاریگر مردم هموطن خویش باشید.