پیامبر گرامی اسلام (ص) : هیچ گاه مال انسان با صدقه دادن کم نخواهد شد، پس صدقه بدهید و نترسید.

توزیع نوبت دوم مواد غذایی و شوینده برای خانواده های محترم نیاز مند افغانستان – (هرات) که تحت پوشش موسسه خیریه امام جواد (ع) قرار دارند.

بسمه تعالی
کمبود کارو فرصت شغلی برای آحاد افراد جامعه در کشور عزیزمان افغانستان از چالشهای بزرگی است که مردم مارا رنج می دهد. موسسه خیریه امام جواد علیه السلام در افغانستان که یک موسسه بزرگ و فعال در عرصه خدمت رسانی به نیازمندان می باشد، در داخل افغانستان و سایر نقاطی که فعالیت دارد برای رفع مشکل نیازمندان تلاش می کند و این موسسه در افغانستان که افراد نیازمند بیشترند، فعالیتهای گسترده و مثمر ثمری داشته است که در طول سالهایی که از تأسیس موسسه خیریه امام جواد علیه السلام در افغانستان می گذرد برای مردم شریف ما شناخته شده و مردم نیکوکار افغانستان هم از هر گوشه و کنار دنیا یاریگر موسسه خیریه امام جواد علیه السلام در داخل و خارج از افغانستان بوده اند.
در هرسال 4 نوبت مواد غذایی کامل برای خانواده های محترم نیازمند در افغانستان و خارج از افغانستان توزیع می گردد و در ماه مبارک رمضان و عید قربان، کمکهای فوق العاده مثل غذای گرم، بسته های مواد غذایی و گوشت، نیز برای این عزیزان توزیع می شود.
موسسه خیریه امام جواد علیه السلام در افغانستان و خارج از افغانستان برای نیازمندان محترم فعالیتهای دیگری چون ایجاد اشتغال، ساخت مسکن مناسب، کمک به تحصیل دانش آموزان و فعالیتهای عام المنفعه زیادی که در پستهای معرفی موسسه در وبسایت خیریه موجود می باشد انجام می دهد.
بتاریخ 02/04/1402 هجری شمسی برای خانواده های محترم تحت پوشش در افغانستان (هرات) بسته کامل مواد غذایی و شوینده شامل : برنج، روغن، چای ، شکر، کنسرو لوبیا، مایع ظرفشویی، شامپو وصابون توزیع گردید.